Strona główna | Rosyjski  

witamy na stronach internetowych firmy LIDANasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i remontach maszyn rozlewniczych i pakujących. Bogata wiedza praktyczna gwarantuje wysoką jakość naszych usług. Mamy doświadczenie pozwalające nam sprostać oczekiwaniom prawie każdego klienta. Dysponujemy maszynami nowymi i używanymi po remoncie kapitalnym z gwarancją.

Zapewniamy również obsługę serwisową maszyn pochodzących z naszego zakładu, bądź też przez nas remontowanych. Realizujemy zamówienia na pojedyncze maszyny i całe linie technologiczne różnej wydajności produkcji polskiej i firm zachodnich. Współpracujemy i prowadzimy wymianę doświadczeń z firmami zachodnimi tej samej branży.

Na życzenie klienta prowadzimy doradztwo techniczne w zakresie sposobu, usytuowania linii technologicznej w określonych warunkach lokalnych, dokonujemy montażu maszyn, przeprowadzamy rozruch i próbną produkcję, szkolimy załogę.

Wielu klientów ponawia zamówienia w naszej firmie, co daje nam niewątpliwą satysfakcję, że nasi klienci odnoszą sukces ekonomiczny.